En iyi 2016 Yılı Android Antivirüs Uygulamaları
Google Play Store ya da rootlu cihazların faydalandıkları diğer platformlar üstünde dolaşan zararlı yazılımların sıklığından hepimizin haberi vardır. Durum böyle olunca bütün akıllı cihazlara bir tane antivirüs uygulaması yerleştirmek de şart oluyor. İşte cihazınızı virüslerden veya kötü niyetli programlardan korumak amacıyla kullanabileceğiniz antivürüs ve ayrıca güvenlik programları.
AVG Antivirus Security Apk indir

AVG Antivirus ücretsiz bir uygulama olup telefonunuzu gerçek zamanlı virüsler ve de kötü yazılımlardan korur. Bir yandan da program üzerinden telefonunuzu yavaşlatan, arka planda çalışmaya devam eden uygulamaları da kapatabilirsiniz bu da batarya ömrünüze gözle görülür bir katkı yapar. Ayrıca telefonunuzu kaybederseniz Google Haritalar aracılığıyla bilgilerinizi silebilir ya da akıllı telefonu kilitleyebilirsiniz.
DOSYALAR

Boyut: 12,44 Mb
AVG-Ucretsiz-Antivirus-FREE.apk

Norton Security Antivirus Apk indir

Norton Security Antivirus kötü niyetli uygulamaları ve virüsleri cihazınıza bulaşmadan engelleyerek silen bir yazılım. Aynı zamanda tamamen bedava. Çok güzel bir tarama sistemine sahip olan program telefonunuzdaki bütün programları gözden geçirerek tehlikeli yazılımları saptar. Son olarak, uygulama size telefonunuzu kaybetme veya çaldırma durumunda SMS yoluyla cihazı kitleme olanağı da sağlıyor.
DOSYALAR

Boyut: 7,74 Mb
Norton-Security-and-Antivirus.apk

avast! Mobile Security Apk indir

Yüklemek üzere olduğunuz veya kurduğunuz uygulamaları avast! ile tarayabilirsiniz. Aynı zamanda daha öncekiler gibi bir hırsızlık yahut kaybetme durumunda cihazı SMS ile birlikte kilitleyebilirsiniz ya da GPS vasıtasıyla takip edebilir hatta son ses cihazın zilini çaldırabilirsiniz. Antivirüs duvarı ve web kalkanı gibi özellikler de sağlayan avast! en iyi güvenlik programları içerisinde gösterilmekte.
DOSYALAR

Boyut: 13,01 Mb
Mobile-Security-Antivirus.apk

Antivirüs & Mobil Güvenlik Apk indir

Lookout’un bedava sürümü telefonunuzu tehlikeli uygulamalar, trojanlar ve virüslerden koruyor. Çok yeni uygulamaları yüklemeden hemen önce Lookout sayesinde o uygulamanın içeriğinde tehlikeli bir şey barındırıp barındırmadığını öğrenebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda SD kartınızı da tarayarak sizi herhangi bir tehlikeli hale karşı uyarıyor. Hırsızlık durumlarında da diğer uygulamaların sağladığı hizmetleri sunan Lookout bir yandan da bilgilerinizi yedeklemenize ve ayrıca telefonunuzu yenilemenize de yardım ediyor.
DOSYALAR

Boyut: 7,81 Mb
Antivirus-Mobil-Guvenlik.apk

Avira Antivirus Security Apk indir

Avira diğer güvenlik ve antivirüs programlarının yaptığı şekilde cihazınızı bütün tehlikeli içeriğe sahip yazılımlara karşı koruyor. Çalıntı ve ayrıca kaybetme durumlarında da telefonunuzu takip edebilmenize ya da bilgilerinizi silebilmenize imkan sunuyor. Ayrıca tek tuşla, telefonunuzu bulan kişi size “bulundu” raporu gönderebiliyor. Güncellemeleri oldukça çok sık bir şekilde alan Avira vasıtasıyla bir yandan da sizi rahatsız eden numaralardan gelecek mesajlar ve aramaları da engelleyebilirsiniz
DOSYALAR