2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Haftalık burç yorumlarınız

 1. #1
  Status
  Online
  Moderator
  ExeLiNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  .:: KULLANICI-BİLGİLERİ ::.
  Üye No
  149
  Üyelik tarihi
  10-08-2013
  Mesajlar
  604
  Beğendikleri
  409
  Beğenileri
  398
  Rep Gücü
  10

  Haftalık burç yorumlarınız  Uzman Astrolog Şenay Yangel'den, 20-27 Ocak haftasına ait burç yorumunuzu öğrenin!

  KOÇ

  21 Mart - 19 Nisan

  Bu hafta Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. 30 Ocakta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygusal hayatınızda dalgalanmalar söz konusu olabilir. İlişkisi devam eden Koç’lar için dışarıdan gelecek etkilere çok açık bir süreç bu dönemde birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin tutumu çok önem taşımakta. Ya tam anlamıyla sizin yanınızda olacak birlikte mücadele edeceksiniz. Ya da hazırlanan oyunun içine düşecek ve sizi kaybedecek. Fazlası ile dikkat edilmesi gereken bir dönem. Yine bu dönemde bekar Koç’lar sizden yaşça büyük bir insanın yoğun ilgisi sizi yeni bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir ilişki içine sokabilir. Sezgilerinizin sesine her zamankinden daha fazla kulak vererek hareket etmelisiniz.

  BOĞA

  20 Nisan - 20 Mayıs

  Gökyüzünün güçlü etkileri ile birlikte yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız bir çok şeyden uzaklaşacaksınız, Belki de onlar sizin müdahaleniz olmadan çıkıp gidecekler yaşamınızdan. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın. 30 Ocakta ki Yeni Ay enerjisi ile hassasiyetleriniz yerini daha güçlü bir hale bırakacak ve sizleri her anlamda güçlü kılacak. Başkalarının iş ve aile hayatınızda hüküm sürmesine sizi ve sevdiklerinizi incitmelerine fırsat vermeden değerlerinize sahip çıkarak yolunuza devam edeceksiniz. Bekar Boğa’lar geçmişte kalmış bir aşk hikayesi yeniden karşınıza çıkabilir…

  İKİZLER

  21 Mayıs - 21 Haziran

  Gökyüzü haftanın ilk günlerinde kendinizi huzursuz gergin hissettiklerinizi ifade etmekte zorlanan bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Bu günlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve kendinizi motive etmeye özen göstermelisiniz. Bu geçici bir etkidir kontrollü olduğunuzu başardığınızda ilerleyen günlerle birlikte her şey sizin için çok daha olumlu bir hale gelecektir. İşinizle ilgili konularda rakiplerinizin önüne geçebilir önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise önemli gelişmeler söz konusu özellikle 30 Ocakta gerçekleşecek Yeni Ay, İlişkilerinizde köklü değişiklikler yaşamanıza sebep olabilir. Evliliğinizle ilgili duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz korkmayın her şey sizi daha iyi şartlara taşımak için cereyan etmekte. Bu süre içinde sezgilerinize güvenin ve fevri olmamaya özen gösterin. Beraberliğinde problem olan İkizler ayrılıklarla özgürlüklerine huzura kavuşurken sevginin hakim olduğu ilişkiler de ise aşk’ın gücü kazanacak.

  YENGEÇ

  22 Haziran - 22 Temmuz

  Gökyüzü olumlu yönde etkiliyor ve harekete geçiriyor sizleri özellikle iş hayatınızda aktif bir dönemin içine giriyorsunuz. Bu dönemde belli bir ekibin başında yada içinde yer alarak iş yapıyorsanız dikkatli davranmalı fikirlerinizin yanlış aksettirilmemesine özen göstermelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde hangi sektörün içinde yer alıyorsanız rakipleriniz arasında sıyrılarak kariyeriniz adına önemli gelişmeler yaşayacak ve farklılığınızı fark ettireceksiniz. Özel yaşamınızda ise aileyi ilgilendiren konular ön planda olacak. Yakınlarınızla ilişkileriniz güçlenecek ve hem fikir olmanın gücünü yaşamınızın hemen her alanında deneyimleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise derin düşünceler hesaplaşmalar içinde olabilirsiniz. Özellikle 30 Ocak Yeni Ayı, ilişkinize yeni bir boyut kazandırmak adına oldukça etkili. İletişime önem vermeli sözlerin gücünü sonuna kadar kullanmalısınız. Beraberliği olmayan Yengeç’ler yine bu dönemde içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü kendinden emin yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılamakta….

  ASLAN

  23 Temmuz - 22 Ağustos

  Gökyüzünün sizlere mesajı: Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeden hareket etmeniz kendinizle baş başa kalarak isteklerinizi belirleyerek bunun üzerinde planlamalarda bulunmanız oldukça önem taşımakta. Planlarınızı uygulayabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Özellikle iş hayatınızda duygusal davranışlar içinde olmamaya özen göstermeli ve gerçekçi bir tutum sergilemelisiniz. Özel yaşamınızda ise önemli gelişmeler söz konusu uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde olduğunuz bir insanla duygusal yakınlaşmalar söz konusu fakat; Gökyüzü duygularınızın gelip geçici olduğuna işaret etmekte. Bu ilişki size ve birlikte olacağınız insana zararlar getirebilir. Yine evli ve uzun süredir beraberliği olan Aslanlar geçmişte kalan sevgiliye özlem haberleşme isteği ve yeni arayışlar içine girme gibi durumlara karşı zayıf duygular içinde olmamalısınız. Anlık kararlar tüm huzu***uzu kaçırabilecek etkiler doğurabilir. Duygularınızı dengelemeye çalışmalı aklınıza esen her şeyi duygusal yaşamınızda yapmamalısınız.

  BAŞAK

  23 Ağustos - 22 Eylül

  Mücadeleci yönünüzün ön plana çıkacağı ailenizi ilgilendiren her konuda cesur davranışlar içinde bulunarak rahatsızlık duyulan bağlayıcı konulara karşı etkili önlemler alacağınız bir haftadasınız. Aile bağlarınız her zamankinden çok daha kuvvetli bir hal alacak. Zihninizde uzun süredir planladığınız bir çok şeyi gündeminize alarak uygulayacaksınız. Huzuru yakalayacağınız özel zamanlardasınız. İş hayatınızda ise dikkat çekecek ve bir çok teklifle karşılaşacaksınız. İş hayatınızda görüşmelerinizde plan ve projelerinizi hayata geçirme safhasında gizliliğe önem vermeniz yararınıza olacaktır. Hafta sonuna kadar olan dönemde sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz. 30 Ocak yeni Ay’ı ise özel yaşamınızı ilgilendiren konularda etkisini hissettirecek. Birlikteliği devam eden Başak’lar karamsar bir ruh halinde olup so***larla mücadele etmek yerine teslim olmayı seçtiğiniz sürece hem kendinize hem ilişkinize haksızlık etmekten başka bir şey yapmazsınız. Zihninizi boşaltmalı kalbinizin sesine kulak vererek hareket etmelisiniz. Beraberliği olmayan Başak’lar mesai arkadaşlarınızdan biri ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz biraz cesaret….

  TERAZİ

  23 Eylül - 22 Ekim

  Enerjisi yüksek ve keyifli bir hafta karşılıyor sizleri. Bugüne kadar yaşadığınız zorlukların üzerine kararlı bir şekilde gidecek ruh halindesiniz. Ruhunuzda ki enerji yaşamınızın her safhasında kendisini güçlü bir şekilde hissettirecek. İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hızlı düşünüp doğru kararlar alabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bilinç altınızda kökünü kurutamadığınız olumsuz deneyimlerle baş etmeyi öğrenemediğiniz kendinizle yüzleşmekten kaçtığınız sürece ilişkilerinizde huzuru yakalayabilmeniz güç. Birlikte olduğunuz insanında desteği ile kendi engellerinizi aşabilecek güçtesiniz ilk adımı atın arkası gelecektir. Beraberliği olmayan Terazi’ler bu hafta önceliğiniz iş hayatınız olmalı..

  AKREP

  23 Ekim - 21 Kasım

  Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Gizliliğe Önem VER’’ İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem vermeli ve düşüncelerinizde kararsızlıkların gölgesinin düşmesine izin vermemeniz gereken zamanlardasınız. Özellikle haftanın ilk 3 günü çalışma arkadaşlarınız ve yaptığınız işle ilgili baskı altında tutulduğunuz düşüncesi kalmakla gitmek arasında bocalayabilir anlık öfkelerle pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi sen ben çekişmesi ile harcamak yerine daha büyük amaçlar için harcamanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Sağlığınıza da her zamankinden daha hassas davranmalısınız. Mikrobik enfeksiyonlara karşı bünyenizin hassas olduğu bir haftadasınız. Böyle bir durumda mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız. 30 Ocak Yeni Ay’ı aşka olan bakış açınızın daha da derinlik kazanmasına sebep olurken ilişkiniz için mücadele edecek ve beraberliğinize sahip çıkacak var olan so***ları karşılıklı anlayışla aşabileceksiniz. Bekar Akrep’ler sizin için özel hayat oldukça riskli evli ya da başka biri ile birlikteliği devam eden birinin yaşamınızda yer alma isteği size bir an için cazip gelse de sonrasında neler olabileceğini düşünerek hareket etmelisiniz.

  YAY

  22 Kasım - 21 Aralık

  Enerjiniz uzun bir aradan sonra böylesi yüksek ve pozitif bir boyutta seyredecek. İş hayatınızda yoğun ama karşılığında istediğiniz pozisyon ve maddi getirilerin olacağı bir süreçtesiniz. Önemli iş değişikliklerine gitmeden var olan şartlarınızı yükseltme gayreti içinde olmanız sizler için daha olumlu etkileri beraberinde getirecektir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz işinizle ilgili proje görüş ve düşünceniz gerçeğiniz olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olmanın mucizelerini deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gerçeklerle görmek istedikleriniz arasında ki farkı fark ederek kabulleneceğiniz ve kabullenemeyeceğiniz konular için kararlar alacaksınız. Fakat kararlarınızı tek taraflı olarak değil birlikte olduğunuz insanın da görüşlerine yer vererek almanız ilişkinize yep yeni bir boyut kazandırabilir. Bekar Yay’lar bu hafta ilişkinizde sıkıntılar söz konusu olsa da büyütmemeli bu dönemi bir geçiş süreci olarak değerlendirerek hareket etmeli ve her şeyden önemlisi şu an yaşamınızda olan kişi’yi olumlu ya da olumsuz yönde geçmiş dönemde yaşadığınız birlikteliklerle kıyaslamadan hareket etmelisiniz.

  OĞLAK

  22 Aralık - 19 Ocak

  Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda sabrınızın yeteneklerinizin mükafatını fazlası ile alacağınızı müjdelemekte. İş hayatınızda ise yaşadığınız zorluklar ve psikolojik baskılardan dolayı beklenen performansı göstermediniz. Şimdi işinize sıkı sıkıya sarılın ve iletişime önem verin ön planda yer alabilmek için gayret gösterin. Yapıcı eleştirilere açık olun ve gerçek dostlardan gelecek yardım tekliflerini gurur yaparak reddetmeyin Yine bu dönemde devam eden hukuksal problemleriniz söz konusu ise yaşanan gelişmeler her ne kadar zorlayıcı olup maddi manevi yıpranmanıza sebep olduysa da son gülen iyi güler sözünü deneyimleyeceksiniz. Aşk hayatınızda eşinizden gelecek maddi manevi destek sizleri memnun edecek. Yakınlarınız ve çocukların sizin yaşamınızda olumlu olumsuz etkilerini görmezden geldiğiniz tavırlarında ki gerçekliği reddetmeden kabul edecek ve kendiniz için planlamalarda bulunarak hareket edeceksiniz. Eş ya da sevgilinizle yaşadıklarınızı paylaşacak birlikte değerlendirmelerde bulunarak onun yardım görüş ve desteğini alarak ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır yaşanan biri bitmeden diğerinin başladığı zorlayıcı olaylar ruhunuzu oldukça yordu. Sizler için iyileşme ve küllerinizden yeniden doğma zamanıdır şimdi. Sağlığınıza dikkat etmeli ve aldığınız kararları uygulamalı sizi üzen yaralayan ve bunu adet haline getiren kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmayı başarmalısınız ki siz kendinize kalabilin.. Bekar Oğlaklar sizler ise acele kararlar almamalı karşınızda ki insanı tam anlamı ile tanımadan duygularınızı açmamalısınız.

  KOVA

  20 Ocak - 18 Şubat


  Gökyüzü yakın çevrenizde bulunan insanlarla ilişkilerinizde problemler yaşanabileceğine işaret etmekte. Onları görmek istediğiniz halleri ile değerlendirdiğinizi fark ederek aslında gerçek yüzlerinin hiç te öyle olmadığını fark ederek ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Bu durum hem iş hem de özel yaşamınızda başarıya giden yolda engellerin kalkması ve rahat bir nefes almanız anlamını taşımaktadır. Sezgileriniz oldukça yoğun ve yol göstericidir. Kararsız kaldığınız konularda sezgilerinize kulak vermeniz yeterlidir sizler için. Özel yaşamınızda ise 30 Ocakta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile çekiciliğiniz ve sempatik tavırlarınızla karşı cinsin yoğun ilgisini bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Duygularınızı özgür bırakın ve aşkın sizi kovalamasına izin verin. Beraberliği devam eden Kova’lar ilişkinize heyecan katmak elinizde biraz daha birbirinize zaman ayırmalı ve ilişkinize değer vermelisiniz. Bu sayede aşılmaz dediğiniz bir çok konunun üstesinden geleceğinizi göreceksiniz.

  BALIK

  19 Şubat - 20 Mart

  Bu hafta sürekli olarak tek taraflı emek verip engellendiğiniz karşılığını alamadığınız düşüncesini taşıdığınız hemen her konuda isyan bayrağını çekerek haklarınıza sahip çıkarak ilerleyebilirsiniz. Bu hafta haklılığınıza olan aşırı güveniniz yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir temkinli olmalı ve yanlış anlaşılacak davranışlardan uzak durmalısınız. Ruhsal açıdan oldukça kuvvetli bir dönemdesiniz. İç sesinize güvenin ve onun size verdiği mesajlar doğrultusunda ilerleyin. Maddi konularda sıkıntılar söz konusu olabilir alacaklarınızı tahsilde gecikmeler söz verdiğiniz ödemeleri zamanında gerçekleştirememeler bu sürecin getirileridir. Özel yaşamınızda ise birden fazla insanın yoğun ilgisi duygularınızın karışmasına ve sağlıklı kararlar alamamanıza sebep olabilir. Aceleci davranmayın fakat duygularınızın karışıklığından faydalanmak isteyenlere de fırsat tanımayın. Evli Balıklar eşinizin yoğun ilgi ve şefkati var olan so***ları aşabilecek güçtedir. Sizde biraz anlayış biraz sevgi ile ilişkinizi ayakta tutabilirsiniz.

  Astrolog Şenay YANGEL
  selin (27-01-2014) Bunu beğendi

 2. #2
  Status
  Offline

  Co-Administrator
  selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  .:: KULLANICI-BİLGİLERİ ::.
  Üye No
  171
  Üyelik tarihi
  04-12-2013
  Mesajlar
  1.347
  Blog Girişleri
  1
  Beğendikleri
  1.345
  Beğenileri
  1.191
  Rep Gücü
  10
  Ne demi$ler fala inanma falsizda kalmaa .
  ExeLiNa (27-01-2014) Bunu beğendi

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •